Skip to main content

HLEDAT

Pacienti a ti, kteří o ně pečují

Pacienti a ti, kteří o ně pečují
Pomoc těm, kteří pro vás znamenají nejvíce

Informovat pacienty a ty, kteří o ně pečují, o léčivech, která užívají, má pro společnost Janssen zásadní význam. Svůj závazek podporovat a informovat své pacienty bereme velmi vážně. Neustále pracujeme na odhalování a snižování rizik a maximalizaci užitků každého z našich léčivých přípravků.

Další informace o podpoře pro pacienty naleznete na webu Janssen EMEA.

Pro pacienty a jejich rodinné příslušníky jsme vyvinuli  webové stránky, kde se dozvíte užitečné informace o onemocnění – příznaky, léčba, odborná pomoc:

Zahraniční:

Podpořili jsme vznik online poradny BezLupenky.cz provozovanou Českou akademií dermatovenerologie.

Máte-li dotaz k naším léčebným přípravkům,  kontaktujte nás prosím

Personalizovaná léčba

Jaký lék vám nejlépe zabírá? V budoucnosti budeme moci používat biomarkery ve vaší krvi k indikaci vašeho onemocnění v nejranějším možném stádiu. Naše poznatky o onemocněních (přesné příčiny a konkrétní podtypy) a genech rostou každým dnem. Na základě diagnózy vašeho konkrétního onemocnění a vašeho jedinečného genetického profilu bychom potom mohli být schopni nastavit léky, které by pro vás byly nejúčinnější.

Každý pacient je jedinečný a zaslouží si osobní přístup. Vezměte si například „inteligentní“ formy podávání léků, které zvyšují pohodlí pacientů a zlepšují dodržování léčebného režimu, například léky s prodlouženým účinkem.

Zjistěte více o inovativních léčebných přípravcích, které vyvíjejí naši vědci v laboratořích.

Spolupráce

Možnosti dalšího pokroku budou mnohem větší, když budeme pracovat společně a využívat nové poznatky pacientů, poskytovatelů zdravotní péče, státních orgánů, řídicích orgánů nebo plátců.

Naši vlastní vědci a lékařští odborníci stále častěji spolupracují s odborníky z mnoha různých oblastí společnosti, mezi které patří akademická obec, biotechnologické společnosti, technologické společnosti a univerzitní nemocnice.