Skip to main content

HLEDAT

Partneři

Partneři
Spolupráce s partnery po celém světě

Rádi vám poskytneme informace, ať už jste

  • výzkumný vědec, který pracuje na inovativním konceptu,
  • biotechnická nebo farmaceutická společnost, která hledá vývojového partnera pro svůj přípravek,
  • odborník z oblasti obchodu, který má zájem o průzkum kreativních řešení pro obchodní využití přípravků své společnosti,
  • nebo dodavatel materiálů, zboží, služeb, který může potenciálně využít služby naší společnosti.

Společnost Janssen si uvědomuje význam budování pevných pracovních partnerství, která mohou celosvětově zvyšovat kvalitu zdravotní péče, respektovat a chránit životní prostřední a podporovat náš smysl pro zodpovědnost vůči místním komunitám. Každý den úzce spolupracujeme s vědci, experty na technologie a ostatními odborníky z celosvětových vědeckých a obchodních komunit na vývoji a uvádění nových přípravků na trh.

Neustále vyhledáváme nové příležitosti, které kombinujeme a doplňujeme s našimi dovednostmi.

Pokud se chcete dozvědět o našich partnerstvích více, pošlete nám dotaz přes kontaktní formulář.

Společnost Janssen si udržuje rozsáhlou síť spolupracujících partnerů po celém světě, jakými jsou univerzity, spoluprodejci, nemocnice a profesionální sdružení.

Seznam smluvních partnerů

Seznam smluvních partnerů s přístupem k osobním informacím zákazníků ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Transparentní spolupráce

Evropská federace farmaceutických společností a  asociací (EFPIA) sdružující farmaceutické společnosti s  vlastním výzkumem a  vývojem léčivých přípravků a  jejich národní asociace přijala v  červnu roku 2013 Kodex upravující zveřejňování plateb, jakož i  jiných plnění farmaceutických společností zdravotnickým odborníkům a  organizacím. Cílem této transparentní iniciativy je objasnit podstatu a  rozsah spolupráce mezi odborníky a farmaceutickým průmyslem a  ozřejmit výši souvisejících plnění. Také AIFP, sdružující inovativní farmaceutické společnosti v  České republice, přijala tento kodex, který se stal závazným pro všechny její členy a tedy také pro Janssen-Cilag s.r.o.

Zjistit více o Transparentní spolupráci

Spolupráce

Možnosti dalšího pokroku budou mnohem větší, když budeme pracovat společně a využívat nové poznatky pacientů, poskytovatelů zdravotní péče, státních orgánů, řídicích orgánů nebo plátců.

Naši vlastní vědci a lékařští odborníci stále častěji spolupracují s odborníky z mnoha různých oblastí společnosti, mezi které patří akademická obec, biotechnologické společnosti, technologické společnosti a univerzitní nemocnice.