Skip to main content

Search

דרמטולוגיה

דרמטולוגיה

ליאנסן היסטוריה מוכחת של פיתוח תרופות ביולוגיות למחלות אימיוניות. אך אנו לא קופאים על השמרים וממשיכים כל העת בפיתוח מוצרים ביוטכנולוגיים חדשים ומרגשים, תוך התרחבות לתחום התרופות המבוססות על מולקולות קטנות במתן דרך הפה, והעמקת ההתמקדות שלנו במחלות אוטואימוניות, מחלות זיהומיות ומחלות ריאתיות

 

סיבוכים בפסוריאזיס ודרכי הטיפול

ד"ר פליקס פבלוצקי, מנהל המכון לפסוריאזיס ופוטותרפיה בבית החולים שיבא- תל השומר, מדבר על מחלות נלוות וסיבוכים לפסוריאזיס ולמה חשוב לטפל במחלה

&nbps;

אימונולוגיה היא אחד התחומים המרתקים ביותר ברפואה ובבריאות האדם. חקר מערכת החיסון המסוגלת להגן על הגוף מפני פתוגנים ומזיקים חיצוניים מחד, ומהצד השני לתקוף את הגוף ולגרום בין היתר למחלות אוטואימוניות.

ליאנסן היסטוריה מוכחת של פיתוח תרופות ביולוגיות למחלות אימיוניות. במקביל למאמצינו השוטפים בגילוי סמנים ביולוגיים, בעריכת מחקרים קליניים ובהבאת חדשנות מבחוץ, יאנסן ערוכה ומוכנה להמשיך להוביל את התחום המרתק הזה כחברה המפתחת תרופות מהפכניות עבור מטופלים וספקי שירותי בריאות ברחבי העולם.

תחומי הטיפול שלנו 

פסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלת עור נפוצה, שמשפיעה על מחזור החיים של תאי העור. אחד מתסמיני המחלה הוא הצטברות של תאים במהירות על פני שטח העור והיווצרות  קשקשים עבים וכסופים ורבדים מגרדים, יבשים ואדומים של עור, שלעתים אף גורמים כאב. כמומחים מובילים במחלות כרוניות דלקתיות ובטיפול בהן, אנו מתמקדים בטיפולים שישפרו את סטנדרט הטיפול בהווה ובעתיד.

יאנסן מילאה ועודנה ממלאת תפקיד חשוב ומוביל בקידום טיפולים טרנספורמטיביים והבנה של המדע הבסיסי של פסוריאזיס בשנים האחרונות. התרופות הביולוגיות מייצגות את הדור החדש של התרופות בכלל, ושל הטיפולים בפסוריאזיס בפרט. בניגוד לשלל התרופות האחרות, הפועלות כדי להקל על הסימפטומים, הרי שהתרופות הביולוגיות מתערבות בפתולוגיה של מנגנון המחלה עצמו. בדומה ל"טיל מונחה", תרופות אלו פועלות באופן מדויק כנגד מרכיבים מסוימים הגורמים ליצירת פסוריאזיס. לשימוש בתרופות הביולוגיות, בניגוד לתרופות המדכאות את כל תאי מערכת החיסון, יש שני יתרונות מרכזיים: תגובה סלקטיבית יותר ותופעות לוואי פחותות.

לקריאה נוספת בנושא פסוריאזיס - ניתן לבקר באתר Jannsen With Me 

10 עובדות חשובות על אימונולוגיה ויאנסן

  • 1 מכל 10 אנשים באירופה חיים עם מחלה אימונולוגית.
  • מחלות אימוניות משפיעות על כ-70-56 מיליון אנשים באירופה ומספר זה נמצא בעלייה מתמדת.
  • לחיים עם מחלה אימונית השפעה דומה על איכות החיים כשל סרטן, מחלות לב ויתר לחץ  דם. שגרת החיים לצד מחלה כרונית עלולה להיות מתישה ואף קטלנית. הכאב, העייפות וחוסר היכולת לבצע משימות יומיומיות הם התסמינים הבולטים ביותר.
  • אנשים רבים המתמודדים עם מחלות  שכאלה סובלים כתוצאה מכך גם ממצבים קשים נוספים כמו דיכאון.
  • פריצות הדרך החלוציות של יאנסן משנות חיים. מצאנו דרכים חדשות ויעילות יותר לשנות את מהלך המחלות הללו ולהרגיע את הקרב הפנימי המתנהל בתוך גופם של החולים.
  • מאז הופעתו של טיפול ביולוגי ממוקד לפני למעלה מ-30 שנה, פיתחנו את הנוגדן החד שבטי המורשה הראשון הפועל ישירות על מערכת החיסון, ומספק לחולים רמת יעילות חסרת תקדים והקלה בתסמינים.
  • פריצות הדרך שלנו שינו את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם החיים עם כמה מהמחלות הנפוצות ביותר בתחום זה.
  • המשכנו לקדם את הידע שלנו על התהליך הדלקתי. היינו הראשונים שוב לפתח טיפולים שיירטו מסלולים חדשים, שיכולים לשפר משמעותית את חיי החולים.
  • המחויבות שלנו למחלות אלה חורגת מהתרופות שלנו. אנו תומכים במטופלים באמצעות שיתופי פעולה עם ארגוני תמיכה בחולים. אנו משקיעים רבות בחינוך רפואי מתמשך של רופאים ונותני טיפול, ומאחדים תחומים טיפוליים שונים כדי לחלוק מומחיות ושיטות עבודה מומלצות.
  • אנו גם מפגישים את המוחות המבריקים ביותר, כולל רופאים, אחיות, חולים וקבוצות חולים, מדענים וקובעי מדיניות כדי להפוך תגליות מדעיות לפריצות דרך טיפוליות, וכדי להבטיח שאנשים יוכלו להפיק תועלת מהטיפולים הטובים ביותר כאשר הם זקוקים להם.

 

Yes

שירות לציבור. מוגש מטעם חברת J-C Health Care Ltd. – Janssen Israel . לפרטים נוספים מומלץ לפנות לרופא המטפל.
 המידע המועבר נכון לתאריך ינואר 2024.

EM-11448