Skip to main content

Szukaj

Janssen Polska - kontakt z nami

Kontakt z nami

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.
Wiśniowy Business Park
ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa
Budynek F
tel.: +48 (22) 237 60 00
faks: +48 (22) 237 60 31
NIP: 5222665719
KRS:0000143626, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Inspektor Ochrony Danych w UE dla spółek z grupy Johnson & Johnson:
Patrick Kempenaer
e-mail: [email protected]

Zgłoszenie działania niepożądanego

Informacja dla pacjenta:

W razie wystąpienia działania niepożądanego podczas stosowania leku firmy Janssen-Cilag lub stwierdzenia wady jakościowej prosimy zgłosić zaistniałe zdarzenie lekarzowi, który przepisał lek i/lub skontaktować się z osobą odpowiedzialną za nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii w Janssen-Cilag, pod numerem telefonu 0048-22 237 60 00.

Alternatywnie, można również pobrać i wydrukować "Formularz zgłoszenia niepożądanego działania produktu leczniczego" w postaci pliku PDF. Po jego wypełnieniu i podpisaniu (przez pacjenta lub lekarza) prosimy o przesłanie go faksem do firmy Janssen na nr.: 0-22 237 60 37, pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres: Janssen-Cilag Polska, Dział bezpieczeństwa farmakoterapii, ul. Iłżecka 24; 02-135 Warszawa

Formularz kontaktowy     

Prosimy wprowadzić pytanie w poniższym formularzu i kliknąć przycisk "Wyślij" umieszczony na dole strony. Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi w przeciągu 5 dni roboczych.

Pola zaznaczone gwiazdką * muszą zostać wypełnione.

Wskazówka: niejednokrotnie odpowiedź na swoje pytanie możesz znaleźć w ulotce dla pacjenta dla danego produktu.

Prosimy wyłącznie o zadawanie pytań związanych z produktami firmy Janssen. Nie udzielamy konsultacji lekarskich. W nagłych przypadkach należy zgłosić się do lekarza.

Niniejsza strona nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 13 roku życia. Nie będziemy zbierać żadnych informacji o potencjalnych użytkownikach serwisu poniżej 13 roku życia. Zachęcamy rodziców do rozmowy z dziećmi na temat sposobów korzystania z Internetu oraz na temat informacji, jakie dzieci mogą świadomie lub nieświadomie pozostawiać na stronach Internetowych.

Twoje dane osobowe są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach realizacji Twojego zgłoszenia oraz dostarczenia wysokiej jakości odpowiedzi na nadesłane pytania. Przesyłając swoje dane zgadzasz się na ich przetwarzanie zgodnie z nasza Polityką prywatności.

CAPTCHA
3 + 0 =