Skip to main content

Szukaj

Janssen Polska - kontakt z nami

Kontakt z nami
  • Kontakt z nami

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.
ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa
Budynek F
tel. +48 22 237 60 00
faks: +48 (22) 237 60 31
NIP: 5222665719
KRS:0000143626, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Działania niepożądane i wady jakościowe.

W razie wystąpienia działania niepożądanego podczas stosowania leku firmy Janssen lub stwierdzenia wady jakościowej prosimy zgłosić zaistniałe zdarzenie lekarzowi, który przepisał lek i/lub skontaktować się z osobą odpowiedzialną za nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii w firmie Janssen, pod numerem telefonu 0048-22 237 60 00.

Alternatywnie, można również pobrać i wydrukować "Formularz zgłoszenia niepożądanego działania produktu leczniczego" w postaci pliku PDF. Po jego wypełnieniu i podpisaniu (przez pacjenta lub lekarza) prosimy o przesłanie go faksem do firmy Janssen na nr.: 0-22 237 60 31, pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres: Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o., Dział bezpieczeństwa farmakoterapii, ul. Iłżecka 24; 02-135 Warszawa.  Informację o zasadach przetwarzania danych w związku ze zgłoszeniem działania niepożądanego/wady jakościowej można znaleźć tutaj

EMA zwraca uwagę na wytyczne do opieki nad chorymi z podejrzeniem zespołu zakrzepicy z towarzyszącą małopłytkowością.
https://www.ema.europa.eu/en/news/ema-raises-awareness-clinical-care-recommendations-manage-suspected-thrombosis-thrombocytopenia

Informacja medyczna i inne zapytania

Prosimy wprowadzić pytanie w poniższym formularzu i kliknąć przycisk "Wyślij" umieszczony na dole strony. Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi w przeciągu 5 dni roboczych.

Wskazówka: niejednokrotnie odpowiedź na swoje pytanie możesz znaleźć w ulotce dla pacjenta dla danego produktu. Prosimy wyłącznie o zadawanie pytań związanych z produktami firmy Janssen. Nie udzielamy konsultacji lekarskich. W nagłych przypadkach należy zgłosić się do lekarza.

Informację o zasadach przetwarzania danych w związku z kierowanym do nas pytaniami można znaleźć tutaj.

Pola zaznaczone gwiazdką * muszą zostać wypełnione. 

CAPTCHA
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.