Skip to main content

Szukaj

Choroby układu immunologicznego

Choroby układu immunologicznego
 

Układ immunologiczny wykrywa i zwalcza atakujące organizm patogeny, takie jak bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby i toksyny, dlatego tak ważne dla zdrowia jest jego prawidłowe funkcjonowanie. Poważnym problemem medycznym są nie tylko wrodzone lub nabyte niedobory immunologiczne, ale także często trudne do zdiagnozowania choroby autoimmunologiczne, w których układ atakuje własne tkanki.

Janssen od ponad 20 lat rozwija innowacyjne terapie, by ulżyć w cierpieniu milionom osób na całym świecie zmagających się z chorobami immunologicznymi. Naszym celem jest zagwarantowanie pacjentom dostępu do nowych rozwiązań terapeutycznych, które zmieniają schemat leczenia chorób autoimmunologicznych w obszarach dermatologii, reumatologii i gastroenterologii. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości zapobiegania chorobom, spowalniania ich postępu oraz efektywnego leczenia.

Wytrwale dążymy do tego, by poprzez skuteczną terapię wyeliminować w jak największym stopniu zmiany skórne u wszystkich pacjentów z łuszczycą, maksymalnie wydłużyć czas remisji i nie dopuścić do powikłań ze strony narządów wewnętrznych czy stawów.

W trosce o pacjentów dotkniętych chorobami reumatologicznymi takimi jak zapalenie stawów, w tym również łuszczycowe, bezustannie podejmujemy działania zmierzające do poszerzenia naszej aktualnej oferty biologicznych leków wielkocząstkowych o nowe produkty i doustne środki terapeutyczne.

W obszarze gastroenterologii mamy bogate doświadczenie w leczeniu choroby Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Od momentu wprowadzenia do obrotu pierwszego inhibitora czynnika martwicy nowotworu (TNF) w 1998 roku zrewolucjonizowaliśmy metody leczenia tych niezwykle uciążliwych chorób i wciąż opracowujemy nowe, przełomowe produkty biotechnologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „ILE KOSZTUJE CROHN” , który stanowi diagnozę aktualnej sytuacji i ukazuje problemy pacjentów z CHOROBĄ LEŚNIOWSKIEGO–CROHNA.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu JANSSEN4PATIENTS.PL kompendium wiedzy dla osób z chorobą Leśniowskiego-Crohna oraz pacjentów z łuszczycą i ich bliskich.