Skip to main content

HĽADAŤ

Svojich zamestnancov si vážime

Svojich zamestnancov si vážime

Keď sa cítite najlepšie, podávate najlepšie výkony. Keď vás však niečo znepokojuje alebo bolí, je ťažké odložiť takéto obavy bokom a sústrediť sa na prácu.

V spoločnosti Janssen poskytujeme našim zamestnancom bezpečné, flexibilné a adaptabilné pracovisko, a to v rámci usporiadania, v ktorom sa vysoko rešpektuje rozmanitosť a začlenenie každého jednotlivca. Vďaka tomu je život našich zamestnancov zdravší a bezpečnejší – doma, v práci i na cestách. Bezpečné a zdravé pracovné prostredie je prospešné pre našich ľudí a podporuje našu činnosť.

Zlepšovanie života

Janssen má v celom regióne viac ako 6 000 zamestnancov, pričom oceňuje organizačnú jedinečnosť, záväzok voči vysokovýkonnostnej kultúre a silnú orientáciu na zákazníka. Naši zamestnanci každý deň inovujú, vytvárajú, vyvíjajú a zdokonaľujú naše produkty. Ich nadšenie pre spoločnosť Janssen je nákazlivé a naši zákazníci a partneri z toho ťažia.

Propagácia zdravia a pohody všetkých našich ľudí je trvalo našou hlavnou prioritou. Snažíme sa robiť to, čo je pre nich dobré.