Skip to main content

Search

Janssen’den Neler Bekleyebilirsiniz?

Janssen’den Neler Bekleyebilirsiniz?

Sorumluluk üstlenmeye hazır mısınız? O halde tam size göreyiz. Janssen’de çeşitli ortamlardan hem yeni başlayanlar hem de iş deneyimi olanlar için enerjinizi artıran ve sizi tatmin eden görevlerle karşılaşacaksınız.

Kariyer gelişiminizle ilgili olarak pozitif ve istekli olmanızı isteriz. Bizimle, standart ve tekdüze bir kariyer çizginiz olmayacaktır. Bunun yerine, kendinize özel bir kariyer planı oluşturmanız için size yardım edeceğiz. Kişisel başarınızı kurumsal hedeflerimize yaptığınız bireysel katkılarla eşleştirmeyi amaçlıyoruz.

Yeni yollar keşfetme, fırsatlar yakalama ve bilgi edinme istekliliği, kurumsal kültürümüzün mihenk taşıdır. Bireysel gelişimi izleyerek, yönetim pozisyonlarımızı çoğunlukla kendi çalışanlarımız arasından seçeriz. Başarınız özellikle kişisel becerilerinize ve performansınıza bağlıdır.

Burada Çalışmayı Neden Seviyoruz?

Biz, her gün hastaların  iyiliği için birlikte çalışan bir ekibiz.

Başarımızın, size güçlü bir ortam sunabilmemize bağlı olduğunu biliyoruz: Açık ve dürüst bir yaklaşım, takım  ruhuna dayalı çalışma süreçleri, hedefe yönelik ve verimli işbirliği.

Rolünüz ne olursa olsun, yenilikçi ve araştırmacı bir ilaç şirketinin bir parçası olarak, burada çalışmanız hastaların ihtiyaç duydukları tedaviyi ve ilaçları almalarını sağlamaya kararlı olduğunuz anlamına gelir. Bu, anlamlı ve tatmin edici bir duygu: Hayat kurtarmaya ve insanların kendilerini daha iyi hissetmesine katkıda bulunmak. Janssen kişisel tatmin ve kariyer gelişimi için büyük fırsatlar sunuyor.