Skip to main content

Search

Hasta Güvenliği ve Ürün Kalitesi

Hasta Güvenliği ve Ürün Kalitesi

İlaçlarımızı kullanan hastaların güvenliği başlıca önceliğimizdir. Hasta güvenliği konusundaki kararlılığımız, ilaçlarımız piyasaya sürüldükten sonra da devam eder. Hasta güvenliği konusundaki kararlılığımız ilaçlarımız piyasaya sürüldükten sonra da devam eder. İlacın uzun vadeli etkilerini, nadir görülen yan etkilerini ve yararlı olabileceği diğer hastalıkları incelemek üzere daha ileri araştırmalar yapılır.

Yüksek Kalitede İlaçlar

Ürünlerimizin risklerini en aza indirmek ve yararlarını da en yükseğe çıkarmak için, sürekli olarak çalışıyoruz. Kalite kontrol sürecimiz, ilaçlarımızın güvenli ve etkili olmasını ve tüm idari koşullara tam olarak uygunluğunu sağlamak için çalışıyor.

Bileşen ve Ürün güvenliği

Ürün kalitesi ve güvenliği, bir ilacın tüm yaşam döngüsü boyunca sürekli değerlendiriliyor: Değerlendirme formülden üretime, analiz ve paketlemeye ve hatta dağıtıma kadar olan tüm süreci kapsıyor. Kullanılan malzemeler ve bileşenler saflık, güvenlik ve etkililik açısından kontrol ediliyor. Örnek vermek gerekirse, yabancı maddeler veya yıkım ürünleri en son analiz yöntemleri ile çok daha iyi izlenebiliyor. Gerekirse, daha saf bir ürün elde etmek için üretim sürecini ve hatta formülü bile değiştirebiliyoruz. Analiz laboratuarlarımız, müşterilerimize dağıtılmadan önce bitmiş ürünün kalitesini ve tutarlılığını iyice kontrol ediyor.

Kalite Güvencemiz

Janssen ve dış üretim ortakları arasındaki yakın işbirliği, geliştirme ve üretim süreçlerimizin kalitesini daha üst bir seviyeye taşıyor. Johnson & Johnson Sorumluluk Sahibi Dış Üretim Standartları ortaklarımızı seçmemizde bize yardımcı oluyor ve üretim ortaklarımızın da bizim beklentilerimizi daha iyi anlamalarını sağlıyor.

Piyasadaki Ürünlerin Güvenliği

Hekimlerimizi bilgilendirerek ve eğiterek, ürünlerimizin güvenli kullanımını sağlıyoruz. Kullanma Talimatındaki (KT) ayrıntılı bilgiler ise, hastaların ilaçlarımızı nasıl en doğru şekilde kullanacaklarını anlamalarına yardımcı oluyor.

Janssen tedavi etmeyi ve önlemeyi hedeflediği hastalıklardan etkilenen insanların yarattığı eserleri takdim etmekten onur duyar. (Dorethey Gorham, Day of the Armada)