Skip to main content

HLEDAT

Inovace v Janssenu

Inovace

 

Modernizace vědy ve prospěch pacientů

Pro naše pacienty aktivně vyvíjíme léčebné postupy v pěti důležitých terapeutických oblastech zdravotní péče: kardiovaskulární a metabolická onemocnění (cukrovka), imunologie (psoriáza), infekční onemocnění a vakcíny (HIV/AIDS, hepatitida typu C, tuberkulóza), neurověda (schizofrenie, demence) a onkologie (rakovina prostaty). Díky rozsáhlému lékařskému výzkumu mohou naše řešení zmírňovat, potlačovat nebo vyléčit některé z nejzávažnějších stavů a onemocnění na světě.

Lidské tělo je zranitelné

Potřeba nových a ještě účinnějších léků je dnes větší než kdykoliv předtím. Potřebná je však i prevence onemocnění, diagnostika k jejich včasnému odhalení v co nejranějším stádiu a biomarkery k rozlišování různých podtypů onemocnění.

Chytrý výdej léků

Pokud zapomenete užít své léky, můžete ovlivnit jejich účinek. Nedávné pokroky v oblasti biologické dostupnosti účinné látky pomáhají tento problém řešit. Léky, s pomalým uvolňováním účinné látky v průběhu 24 nebo dokonce 72 hodin, mohou změnit životy pacientů, kteří si pak nemusí pamatovat, že mají denně užít více tabletek, aby zabránili návratu svých potíží.

Personalizovaná léčba

Jaký lék vám nejlépe zabírá? V budoucnosti budeme moci používat biomarkery ve vaší krvi k indikaci vašeho onemocnění v nejranějším možném stádiu. Naše poznatky o onemocněních (přesné příčiny a konkrétní podtypy) a genech rostou každým dnem. Na základě diagnózy vašeho konkrétního onemocnění a vašeho jedinečného genetického profilu bychom potom mohli být schopni nastavit léky, které by pro vás byly nejúčinnější.

Každý pacient je jedinečný a zaslouží si osobní přístup. Vezměte si například „inteligentní“ formy podávání léků, které zvyšují pohodlí pacientů a zlepšují dodržování léčebného režimu, například léky s prodlouženým účinkem.

Zjistěte více o inovativních léčebných přípravcích, které vyvíjejí naši vědci v laboratořích.