Skip to main content

Search

Janssen, Avrupa’da 2. En İyi İlaç Şirketi Seçildi!

Janssen, Avrupa’da 2. En İyi İlaç Şirketi Seçildi!

Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen, Lüksemburg’da 4 Haziran’da düzenlenen bir ödül töreniyle açıklanan Great Place to Work®2015 Avrupa’nın En İyi İşverenleri sıralamasında Avrupa’nın en iyi çok uluslu işverenleri arasında ilk 15’te yer aldı.

Bu sene birçok ülkede yapılan lokal değerlendirmelerde En İyi İşverenler Listelerinde üst sıralarda yer bulan Janssen bu başarılarını Avrupa geneline taşıyarak seçilen 100 şirket arasında ilk 15’e girerek, listedeki 2. ilaç şirketi olma başarısını elde etti.

Janssen’in bu başarısından büyük mutluluk duyduğunu belirten Janssen Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Şirket Grup Başkanı Jane Griffiths, “Açık, iş birliğine dayanan bir iş ortamını teşvik ediyor ve çalışanlarımızın yaptığı işten keyif almalarına büyük önem veriyoruz. Ancak o zaman çalışanlarımız en iyi performanslarını sergileyebiliyorlar” şeklinde konuştu.

Johnson & Johnson ailesinin bir parçası olarak, 125 yılı aşkın süredir Credo (Andımız) değerlerinden hareketle Janssen’in yaptığı her işin merkezinde insan hayatı yer almaktadır. Bu vizyonun yansıması olarak Janssen, hizmet götürdüğü insanların hayatına değer katmak için tüm çalışmalarını iş birliği ve güven temelinde geliştirmektedir.