Skip to main content

Search

İş Birliklerimiz

İş Birliklerimiz
İlerleme için iş birliği

Bilimsel bilgiler katlanarak artıyor…

Ortak hareket edersek ve hastalardan, sağlık profesyonellerinden, devletten ve düzenleyici makamlardan gelen bilgilerden yararlanmak için tüm çabayı gösterirsek daha da ilerleme şansımız çok daha yüksek olur: En acil ihtiyaçlara odaklanmamıza yardımcı olurlar.

Firmamızda çalışan bilim adamları ve tıp uzmanları, topluluktaki akademik çevreler, biyoteknoloji firmaları, teknoloji firmaları ve üniversite hastaneleri gibi başka birçok sektörden dış uzmanlarla giderek daha fazla işbirliği yapıyor.

Dünyanın her yerinden ortaklarla birlikte çalışıyoruz
  • İster yenilikçi bir konsept üzerinde çalışan bir araştırmacı;
  • İster ürününüzü geliştirmenize yardım edecek bir ortak arayan bir biyoteknoloji veya ilaç şirketi,
  • İster şirketinizin ürünü için yaratıcı ticari çözümler aramakla uğraşan bir profesyonel, veya
  • İster şirketlerimize potansiyel olarak fayda sağlayabilecek malzemelerin ve hizmetlerin tedarikçisi olun,

Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Janssen olarak, tüm dünyada sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırabilecek, çevreye saygı duyan, koruyan ve yerel topluluklara karşı hissettiğimiz sorumluluğu destekleyen güçlü ortaklıklar kurmanın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Her gün yeni ürünleri geliştirmek ve tıbbın hizmetine sunmak için dünyadaki akademik ve iş çevrelerinden bilim insanları, teknoloji uzmanları ve diğer profesyonellerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Yeni fırsatları aramaya ve birbirini destekleyebilecek becerileri bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Janssen tüm dünyada hastaneler, mesleki dernekler ve üniversiteler gibi akademik araştırmacılarla işbirliğine dayanan geniş bir ortaklıklar ağına sahiptir.