Skip to main content

Search

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu web sitesinde yer alan bütün içerik Johnson and Johnson Sihhi Malzeme Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketine aittir veya anılan şirket tarafından kontrol edilmektedir ve dünya çapında telif haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. 
İçeriği yalnızca ticari olmayan kişisel kullanıma yönelik olarak indirebilirsiniz, ancak içeriğin değiştirilmesi veya çoğaltılması yasaktır. İçerik başka hiçbir surette çoğaltılamaz ve kullanılamaz. 

Bu sitenin sahipleri, bu İnternet sitesinde güncel ve doğru bilgilerin yer alması için makul çaba gösterecektir, ancak verilen bilgilerin doğruluğu, geçerliliği veya bütünlüğü konusunda herhangi bir beyanda bulunmamakta, garanti veya güvence vermemektedirler. Bu sitenin sahipleri bu siteye erişiminiz veya erişememenizden veya bu İnternet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye güvenmenizden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan ötürü sorumlu olmayacaktır. Bu İnternet sitesi, diğer sitelere bağlantı veya referans verebilir, ancak bu sitenin sahipleri, diğer sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu içerikten kaynaklanan zarar ve ziyandan ötürü de sorumlu olmayacaktır. Bu site Türkiye Cumhuriyeti internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Diğer sitelere verilen tüm bağlantılar yalnızca bu İnternet sitesini kullananlara kolaylık sağlamaya yöneliktir. 
Bu İnternet sitesinde yer alan ticari markalar, hizmet markaları, ticari unvanlar, ticari takdim şekilleri ve ürünler uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti devleti kanunlarının koruması altındadır. Bunların hiçbirisi, şirketin ürün ve hizmetlerini tanımlamak maksadına yönelik olanlar hariç olmak üzere, bu sitenin sahiplerinin ön yazılı onayı olmaksızın kullanılamaz. 

Bu İnternet sitesine elektronik iletişim yoluyla gönderilen kişisel bilgiler sitenin Gizlilik Politikası'na tabidir. Bu sitenin sahipleri, bu türden mesajlarda yer alan diğer bütün bilgileri, içlerindeki bütün fikirler, buluşlar, kavramlar, teknikler veya know-how dâhil olmak üzere herhangi bir amaçla kullanma veya çoğaltma konusunda serbest olacaktır. Bu amaçlar, üçüncü taraflara ifşa ve/veya mal ve hizmetlerin geliştirilmesi, imalatı ve/veya pazarlama konularını da içerebilir. 

Bu İnternet sitesine veya normalde bu sitenin sahiplerine gönderilen bütün mesajlarda, mesajı gönderen taraf, gerçeklik ve doğruluk da dahil olmak üzere mesajın içeriği ve içindeki bilgilerden sorumlu olacaktır.