Skip to main content

Search

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon
Bilimi hastaların yararına ilerletmek

Hastaların sağlık hizmetleri dünyasında daha aktif rol alacağı bir geleceğe bakıyoruz. İlaçlara erişimi iyileştiren bir değişim için çalışıyoruz: En uygun fiyatla en iyi tedavi. İşte bu nedenle, Janssen olarak bizler, etkili ve uygun fiyatlı ilaçlara ve ilgili sağlık hizmetlerine erişimi sağlamak için çalışıyoruz.

Tüm dünyadaki akademik araştırmacılarla işbirliği yaparak, karşılanmamış kilit ihtiyaçlara yenilikçi tedavi çözümleri getiriyoruz. Kamu, hasta dernekleri, sağlık profesyonelleri ve tüm dünyadaki akademik ve iş dünyası profesyonelleriyle güçlü çalışma ortaklıkları kuruyoruz.

Misyonumuz, içinde bulunduğumuz terapötik alanlarda hastalıkların yönetilmesinde uygulanan yöntemlerde köklü bir değişiklik yapmak. Dünyanın en ciddi rahatsızlıklarından ve hastalıklarından bazılarını azaltabilen, kontrol altına alabilen veya iyileştirebilen lider bir çözüm portföyümüz var.

Kararlılığımız doğrultusunda bir adım daha ilerliyoruz. Hastalara yarar sağlayacak, topluma ve paydaşlarımıza değer katacak önemli sağlık hizmetleri çözümleri üretiyoruz. Yaşam kalitesini tekrar iyileştirecek ve artıracak yenilikçi ve entegre ürünler ve ilaçlargeliştirmeyi hedefliyoruz. Birlikte, hastaların ve ailelerinin yeni bir umutla, iyileşme umuduyla dolduğu bir geleceğe bakıyoruz.Yaşam kalitesini tekrar iyileştirecek ve artıracak yenilikçi ve entegre ürünler ve ilaçlar geliştirmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz insanların yaşamlarını değiştirmek

Hastalarımız için, sağlık hizmetleri başlığı altındaki beş önemli tedavi alanında aktif olarak tedaviler geliştiriyoruz:

  • Merkezi Sinir Sistemi (şizofreni, demans, ağrı)
  • Onkoloji (multipl myelom, over kanseri, prostat kanseri)
  • Bulaşıcı hastalıklar ve aşılar (HIV/AIDS, hepatit C, tüberküloz)
  • İmmünoloji (sedef hastalığı)
  • Kalp-damar ve metabolizma hastalıkları (diyabet)

Hedefimiz, dünyanın her yerindeki insanların yeni bir umutla dolmasını sağlamak: Yenilikçi tedavilere ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişmek.