Skip to main content

Search

Çalışanlarımıza Verdiğimiz Değer

Çalışanlarımıza Verdiğimiz Değer

En iyi performansınızı, kendinizi en iyi hissettiğinizde gösterirsiniz. Sizi rahatsız eden veya üzen bir şeyler olduğunda ise, bu endişeleri bir kenara bırakıp işe odaklanmanız zor olur.

Janssen’de bizler çalışanlarımıza, çeşitliliğin ve katılımcılığın büyük saygı gördüğü,güvenli, esnek ve ihtiyaçlara göre uyarlanabilir bir iş ortamı sunuyoruz. Böylece çalışanlarımızın, ister evde, ister iş yerinde, isterse de yolda olsunlar, daha sağlıklı ve daha güvenli bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı çalışanlarımıza yarar sağlıyor ve işimizi destekliyor.

İnsanların yaşamlarına katkıda bulunmak

EMEA (Europe, the Middle East and Africa) bölgesindeki 6,000’den fazla çalışanımız ile, Janssen olarak organizasyonda mükemmellik, yüksek performans kültürüne bağlılık ve müşteri odaklılık ilkelerine değer veriyoruz. Çalışanlarımız her gün yeni keşifler yapıyor, yenilikler yaratıyor, yeni ürünler geliştiriyor ve var olan ürünlerimizi iyileştiriyorlar. Onların Janssen için duydukları bu heyecan paydaşlarımıza da yansıyor.

Çalışanlarımızın sağlıklarını ve esenliklerini geliştirmek en temel önceliklerimizden biri. Her zaman onlar için en doğrusunu yapmayı hedefliyoruz.