Skip to main content

Search

İnovasyon

İnovasyon
Bilimi hastaların yararına ilerletmek

Hastalar için, sağlık hizmetleri başlığı altındaki beş önemli tedavi alanında aktif olarak tedaviler geliştiriyoruz: Merkezi Sinir Sistemi, Onkoloji, Bulaşıcı hastalıklar, İmmünoloji ve Kalp-damar ve metabolizma hastalıkları. Kapsamlı medikal araştırmalarla, çözümlerimiz dünyanın en ciddi rahatsızlıklarından ve hastalıklarından bazılarını azaltabilir, kontrol altına alabilir veya iyileştirebilir.Hastalar için, sağlık hizmetleri başlığı altındaki beş önemli tedavi alanında aktif olarak tedaviler geliştiriyoruz: Merkezi Sinir Sistemi, Onkoloji, Bulaşıcı hastalıklar, İmmünoloji ve Kalp-Damar ve Detabolizma hastalıkları.

İnsan vücudu hassastır

Etken maddelerini 24 saat hatta 72 saatte salan yavaş salımlı ilaçlar, belirtilerin tekrarlamaması için her gün birkaç tablet almayı hatırlamak zorunda kalan hastaların yaşamını değiştirebilir.

Akıllı ilaçlar

Haplarınızı almayı unutursanız, etkilerinin azalmasına neden olabilirsiniz. İlaç uygulamasındaki en son ilerlemeler işte bu sorunu çözmeye yardımcı oluyor. Etken maddelerini 24 saat hatta 72 saatte salan yavaş salımlı ilaçlar, belirtilerin tekrarlamaması için her gün birkaç tablet almayı hatırlamak zorunda kalmayacak hastaların yaşamını değiştirebilir.

Kişiye özel tedavi

Size en iyi gelen ilaç hangisi? Gelecekte, hastalığınızı mümkün olan en erken aşamada teşhis etmek için kanınızdaki biyolojik göstergeleri (biomarker) kullanabileceğiz. Hastalıklar (kesin nedenleri ve belirli alt tipleri) ve genler konusundaki bilgilerimiz her geçen gün artıyor. Hastalığınızın tanısına ve özel genetik profilinize dayanarak, sizin için en etkili olacak ilaçları size en uygun olacak şekilde ayarlayabileceğiz.
Her hasta farklıdır ve kendisine özel bir yaklaşımı hak eder. Örneğin, uzun sürede etki gösteren ilaçlar için, hastanın daha rahat etmesini ve tedavi programına daha iyi uymasını sağlayan “akıllı” uygulama yollarını düşünün.

Araştırmacılarımızın geliştirmekte olduğu yenilikçi tedaviler hakkında daha fazla bilgi edinin.