Skip to main content

Szukaj

Johnson & Johnson Innovative Medicine wyznacza kierunek, w którym zmierza medycyna

J&J Innovative Medicine wyznacza kierunek, w którym zmierza medycyna

Janssen Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson (Janssen-Cilag) to teraz Johnson & Johnson Innovative Medicine. Nowa tożsamość firmy odzwierciedla długoletnie zaangażowanie w rozwój opieki zdrowotnej, a także wyznacza ambitny cel jakim jest m.in dalsze opracowywanie przełomowych terapii. Spółka w Polsce zmienia właśnie swoją identyfikację wizualną. 

Johnson & Johnson od ponad 135 lat dostarcza produkty i rozwiązania z zakresu opieki zdrowotnej. Jesienią ub.r., koncentrując się na opracowywaniu nowych rozwiązań w opiece zdrowotnej, firma ogłosiła globalne zmiany, łącząc segmenty technologii medycznych (Johnson & Johnson MedTech) oraz farmaceutyczny (Janssen) pod wspólnym brandem Johnson & Johnson. Ta strategia wyznaczyła nową erę dla firmy, wykorzystując jej doświadczenie w innowacyjnych terapiach i technologiach medycznych, aby zapobiegać i leczyć złożone choroby, wprowadzając rozwiązania, które są jeszcze bardziej zaawansowane, mniej inwazyjne i lepiej spersonalizowane.

Filarem farmaceutycznym jest Johnson & Johnson Innovative Medicine (dawniej znany jako - The Janssen Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson) opracowujący przełomowe terapie, które zmieniają oblicze opieki zdrowotnej. 

Zmiany te znajdują również odzwierciedlenie w nowej identyfikacji wizualnej. Johnson & Johnson zdecydował się na odświeżenie poszczególnych elementów brandingu, by podkreślić kolejny etap rozwoju firmy. Nowe logo, kolory i czcionka zostały właśnie wprowadzone w polskim oddziale firmy, a z czasem będą wprowadzane na  opakowaniach produktów i w innych zasobach marki. Osobowość prawna firmy wraz z nazwą spółki (Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.) pozostaje ta sama. 

Niezmienny pozostaje również cel Johnson & Johnson, jakim jest odblokowanie potencjału leków jutra i przyczynienie się do rewolucji w medycynie. Priorytetem wciąż jest opracowywanie przełomowych terapii, odkrywanie nowych ścieżek i metod zwalczania chorób, dążąc do ich całkowitego wyleczenia, a także zwiększanie dostępności do leków.  

W walce z najbardziej złożonymi chorobami firma łączy podejście naukowe z humanistycznym, zajmując się jednymi z najbardziej skomplikowanych chorób naszych czasów w takich obszarach terapeutycznych jak: onkologia, immunologia, neurologia, kardiologia, nadciśnienie płucne oraz okulistyka (retina).