Skip to main content

HĽADAŤ

Pacienti a ošetrovatelia

Pacienti a ošetrovatelia
Pomoc tým, ktorí pre vás znamenajú najviac

Informovanie pacientov, ktorí užívajú naše lieky a ich ošetrovateľov, má pre spoločnosť Janssen základný význam. Svoj záväzok podporovať a informovať našich pacientov berieme veľmi vážne. Neustále pracujeme na identifikácii a minimalizácii rizík a maximalizácii úžitkov každého z našich liekov.
Rozsiahle informácie a podporu pre pacientov nájdete na našich firemných webových stránkach v Európe.

Vedeli ste že?

Pre pacientov a ich rodiny, sme vyvinuli webové stránky, kde sa dozviete užitočné informácie o ochorení - príznaky, liečba a odborná pomoc:

Zahraničné:

TIP: Podporili sme vznik online poradne BezPsoriazy.sk ,ktorú prevádzkuje spoločnosť psoriatikov a atopikov SR.

Ešte stále máte otázku ohľadom nášho produktového portfólia? Kontaktujte nás, prosím.

Personalizovaná liečba

Aký liek vám najlepšie zaberá? V budúcnosti by sme mohli používať biomarkery z vašej krvi na zachytenie ochorenia v najskoršom možnom štádiu. Naše poznatky o ochoreniach (presné príčiny a konkrétne podtypy) a génoch rastú každý deň. Na základe diagnózy konkrétneho ochorenia a vášho jedinečného genetického profilu sme schopní „ušiť“ vám najúčinnejšiu liečbu na mieru.

Každý pacient je jedinečný a zaslúži si personalizovaný prístup. Zoberte si, napríklad, „inteligentné“ formy podávania liekov, ktoré zvyšujú pohodlie pacientov a zlepšujú dodržiavanie liečby.

Zistite viac o inovatívnych liečbach, ktoré vyvíjajú naši vedci.

Spolupráca

Vedecké poznatky narastajú geometrickým radom.

Príležitosti pre ďalší rozvoj sú oveľa väčšie, ak sa vydáme cestou spoločného úsilia a využijeme tie najlepšie vstupy, či už prichádzajú od pacientov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, vlády, regulátorov alebo platcov: oni nám pomôžu zamerať sa na najurgentnejšie potreby.

Naši vedci a medicínski experti čím ďalej, tým viac kooperujú s externými špecialistami z mnohých iných sektorov v spoločnosti, ako je akademická obec, biotechnologické spoločnosti, technologické spoločnosti a univerzitné nemocnice.