Skip to main content

Search

Title

אודות

אודות

יאנסן הוקמה לפני כמעט 100 שנים, בשנת 1931 ומאז מתמחה ומתמקדת ביצירת פתרונות לחולים בתחומי רפואה שונים ומגוונים, זאת מתוך שאיפה וחזון להילחם בחולי. כיום מונה החברה כ40,000 עובדים.

יאנסן משתפת פעולה עם מומחים בכל שלב של הדרך, מגילוי מוקדם ועד הנגשה לשוק כדי לייצר את הטיפולים היעילים והטובים ביותר ולהעניק למטופלים את האפשרות להתמודד עם מצבם הרפואי.

 

תחומי הפעילות שלנו

יאנסן מציעה תרופות ומענה למגוון מחלות בתחומי רפואה שונים:

דרמטולוגיה– פסוריאזיס.

גסטרו– מחלות מעיים דלקתיות - קרוהן וקוליטיס כיבית.

נוירו-פסיכיאטריה– סכיזופרניה, דיכאון  עמיד (MDD).

אונקולוגיה – סרטן הערמונית, לוקמיה לימפוציטית כרונית (CLL), מיאלומה נפוצה (MM) , סרטן ריאה.

ריאות – יתר לחץ דם ריאתי.

ראומטולוגיה - דלקת מפרקים שגרונית.

 

 

סרטון אחד שווה אלף מילים

רוצים לדעת עוד אודות יאנסן? צפו בסרטון ותוכלו ללמוד טוב יותר על העשייה היומיומית כדי למנוע, לטפל, לרפא ולעצור כמה מהמחלות המורכבות ביותר של זמננו:

 
יאנסן ישראל
 

יאנסן ישראל אחראית לתהליכי השיווק והמכירה של תרופות יאנסן בארץ, כמו גם לתהליך ייבוא התרופות, רישומן במשרד הבריאות ותהליך הכללתן בסל הבריאות. החברה פועלת להגברת המודעות למחלות השונות ולדרכי ההתמודדות איתן, מקיימת פעילויות הסברה והדרכות לצוותים הרפואיים ומשתפת פעולה עם עמותות החולים השונות. הקשר הישיר בין בעלי התפקידים השונים בחברה (נציגים רפואיים, מנהלי מוצר, מנהלי צוותים, יועצים רפואיים וכדומה) לבין הצוותים הרפואיים ובעלי תפקידים נוספים בתחום הבריאות, מוסיף עניין רב לעבודה ומעצים מאוד את תחושת האחריות והמעורבות של העובדים.

לצד פעילות פיתוח התרופות פועלת קבוצת המחקרים הקליניים – GCO  (Global Clinical Operation) האחראית על ביצוע מחקרי הרישום והפיתוח הקליניים להערכת יעילות ובטיחות התרופות המיוצרות על ידי חברת יאנסן . GCO תומכת במחקרים קליניים ביותר מ-40 מדינות בעולם, בישראל מבוצעים מחקרים במרבית בתי החולים בישראל.

האתגר, המצוינות והמקצועיות ביאנסן חוברים לתחושת השליחות והייעוד. זו הזדמנות ייחודית לעבוד בקדמת הבמה הפרמקולוגית, ולהביא בשורה לאלפי חולים בישראל. יאנסן בוחרת את אנשיה בקפידה ומעמידה רף קבלה גבוה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת יכולות אישיות.

ביאנסן מייחסים חשיבות רבה לפיתוח ולקידום העובדים. תוכניות הכשרה, סדנאות מקצועיות, עבודה עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, שיתופי פעולה עם קולגות מסניפי יאנסן בעולם וחשיפה לאתגרים מרתקים בתחומי הרפואה, מאפשרים לעובדים לממש את יכולותיהם וכישוריהם ולהתקדם להישגים גבוהים ביותר.

 
מצפן מוסרי
 

כחלק ממשפחת החברות של ג'ונסון אנד ג'ונסון, הערכים המנחים את קבלת ההחלטות שלנו מוצגים לפניכם בשקיפות ובפשטות. אנו מאתגרים את עצמנו לשים את הצרכים והרווחה של האנשים אותם אנו משרתים במקום הראשון.

אנו פועלים על פי ערכי הקרדו שלנו, האני מאמין שלנו, שנוסח כבר בשנת 1943 על ידי רוברט ווד ג'ונסון והוא המצפן המוסרי שלנו. 

 
אני מאמין
 

 

אנו מאמינים כי המחויבות הראשונה שלנו היא לחולים, לרופאים ולאחיות, לאימהות ולאבות ולכל האחרים המשתמשים במוצרינו ובשירותינו. בכדי לענות על צורכיהם, כל שאנו עושים חייב להיות באיכות מעולה. עלינו לשאוף באופן מתמיד לספק ערך, להפחית את העלויות ולשמור על מחירים סבירים. בהזמנות הלקוח יש לטפל באופן מדויק ומהיר. לשותפים העסקיים שלנו חייבת להיות הזדמנות להרוויח רווח נאה.

אנו אחראים לעובדינו, העובדים עמנו ברחבי העולם. עלינו לספק סביבת עבודה מכלילה שבה כל אחד חייב להיחשב כיחיד ומיוחד. עלינו לכבד את השונות של העובדים ואת כבודם העצמי ולהכיר בערכם. עליהם לחוש תחושת ביטחון, הגשמה ותכלית במקום עבודתם. עליהם לקבל תמורה הוגנת והולמת ומקום עבודה נקי, מסודר ובטוח. עלינו לתמוך בבריאות וברווחה של עובדינו, ולסייע להם למלא את המחויבויות המשפחתיות שלהם ומחויבויות אישיות אחרות. על העובדים להרגיש חופשי להתלונן ולהציע הצעות. צריכה להינתן הזדמנות שווה מבחינת תעסוקה התפתחות והתקדמות לאלה שיש להם את הכישורים לכך. עלינו לגדל מנהיגים בעלי יכולת גבוהה, ופעולותיהם צריכות להיות צודקות ואתיות.

 

אנו אחראים לקהילות בהן אנו חיים ועובדים ולקהילה העולמית. עלינו לסייע לאנשים להיות בריאים יותר על-ידי מתן תמיכה בגישה ובטיפול טובים יותר במקומות נוספים ברחבי העולם. עלינו להיות אזרחים טובים - לתמוך במעשים טובים ובמעשי צדקה, בבריאות ובחינוך טובים יותר, ולשלם את חלקנו במיסים. עלינו לגדל הנכס שבו ניתנה לנו הזכות להשתמש כשהוא במצב טוב, ולהגן על הסביבה ועל משאבי הטבע.

 

האחריות האחרונה שלנו היא כלפי בעלי המניות שלנו. העסקים צריכים להניב רווח נאה. עלינו לסייע עם רעיונות חדשים. יש להמשיך בעבודת מחקר, לפתח תוכניות חדשניות, להשקיע בעתיד ולשלם על טעויות. עלינו לרכוש ציוד חדש, לספק מתקנים חדשים ולהוציא לשוק מוצרים חדשים. עלינו ליצור מלאי כדי לספק את מוצרינו גם בעתות קשות. אם נפעל על פי עקרונות אלה, יזכו בעלי המניות לתמורה נאה.

 

 

 

 
המידע מוגש כשירות לציבור מטעם חברת ג'יי-סי הלת'קר בע"מ (יאנסן ישראל) ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע נכון לספטמבר 2022. יש לעיין בעלון לצרכן לפני שימוש.
EM-117033