Skip to main content

HLEDAT

Neurověda - léčba schizofrenie

NEUROVĚDA - léčba schizofrenie

Neuropsychiatrická onemocnění patří k nejvíce zatěžujícím onemocněním v zemích s vysokými příjmy, přičemž se zvyšováním životní úrovně se očekává jejich podstatný nárůst i v ostatních oblastech světa. Naším posláním je upravit život lidí s poruchami centrální nervové soustavy předtím, než dojde k jeho devastaci, a zvyšování celkového standardu zmírňování bolesti.

Společnost Janssen se jako lídr v oblasti neurověd zaměřuje na vývoj léčivých přípravků na poruchy kognitivních funkcí, poruchy nálady, demencepsychózy, schizofrenii a středně silnou až silnou chronickou bolest. Díky našemu zaměření na oblast výzkumu a vývoje chceme nadále zvyšovat naše odborné znalosti prostřednictvím vlastního výzkumu i externí spolupráce.

 

Naše vědecké poznatky rostou

Kód vaší DNA může stejně jako počítačový kód obsahovat chyby, které způsobí poruchu ve vašem těle. Vědecký pokrok přináší lepší chápání lidského těla – od odhalení struktury DNA a přečtení jejího záznamu až po objasnění chyb v našem genetickém kódu, které mohou způsobit a zpomalit nástup onemocnění mozku jako je Alzheimerova choroba. Vědci, kteří pracují pro výzkumné organizace, univerzity a farmaceutické společnosti, čelí neustálé výzvě transformovat tyto rozšiřující se poznatky do nových efektivních léčeb, které by přinesly úlevu od utrpení milionům lidí po celém světě.

Chytré podávání léků

Pokud zapomenete užít své pilulky, může dojít k ovlivnění jejich účinku. Nedávné pokroky v podávání léčivých přípravků pomáhají tento problém řešit. Tablety, které pomalu uvolňují svou účinnou látku během 24 hodin, mohou změnit životy pacientů, kteří si nemusí pamatovat, že mají denně užívat více tablet k zabránění návratu příznaků jejich onemocnění.

Děsivé skutečnosti

Lidské tělo obsahuje miliony nervových buněk, které dokážou během jedné vteřiny desetkrát přenést zprávy mezi prsty na noze a mozkem. Alzheimerova choroba je nejběžnější formou demence: kolem 60% všech dementních pacientů trpí Alzheimerovou chorobou. Navzdory všeobecnému povědomí není schizofrenie totéž jako rozpolcená nebo zdvojená osobnost, ale týká se spíš narušení rovnováhy mezi emocemi a myšlením.

 
Věděli jste?

Janssen připravil webové stránky, na kterých pacienti a jejich ošetřovatelé naleznou užitečné informace - SCHIZOFRENIE - klikněte zde.

 
6 terapeutických oblastí

Pro pacienty aktivně vyvíjíme léčebné postupy v šesti důležitých terapeutických oblastech zdravotní péče:

Poskytujeme pacientům řešení pro jedny z nejzávažnějších onemocnění, které se na světě vyskytují.

V Janssenu jsme připraveni poskytovat víc než jen léčebné přípravky a individuální léčbu. Nabízíme řešení v oblasti managementu onemocnění včetně spolupráce se odbornými organizacemi s cílem zajistit monitorování, prevenci a efektivní management zdraví.